Ceny nieruchomości - Bratislava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert5,441
Średnia cena€305,534
Cena minimalna€1,000
Cena maksymalna€4,100,000
Średnia cena za m2€4,587
Średni czas ekspozycji77.26

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 1,437 26.41%
B — umiarkowane 1,320 24.26%
C — powyżej rynku 1,332 24.48%
D — znacznie zawyżone 1,352 24.85%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Bratislava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Średnia roczna rentowność brutto5.11%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,000
Oczekiwany roczny dochód z najmu€12,003

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji77.26 dni
Nowe oferty (do 7 dni)598 (10.99%)
Długo eksponowane (90+ dni)1,942 (35.69%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €288,355 €4,520
Nowe budownictwo €372,112 €5,202
Częściowy remont €250,922 €4,059
Stan oryginalny €266,191 €3,935
W budowie €353,020 €5,208
Projekt deweloperski €309,145 €4,192

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Bratislava?

Obecnie w lokalizacji Bratislava dostępnych jest 5,441 ofert.

Jaka jest średnia cena w Bratislava?

Średnia cena wynosi €305,534. Zakres cen: od €1,000 do €4,100,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Bratislava?

Średnia cena za m2 wynosi €4,587.

Jak długo oferty są aktywne w Bratislava?

Średni czas ekspozycji wynosi 77.26 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 598 ofert.

Jaka jest średnia rentowność brutto w Bratislava?

Średnia roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Bratislava wynosi 5.11%.

Powrót do przeglądu kraju