Ceny nieruchomości - Bratislava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert5,433
Średnia cena€305,762
Cena minimalna€1,000
Cena maksymalna€4,100,000
Średnia cena za m2€4,592
Średni czas ekspozycji77.34

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 1,425 26.23%
B — umiarkowane 1,337 24.61%
C — powyżej rynku 1,326 24.41%
D — znacznie zawyżone 1,345 24.76%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Bratislava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Średnia roczna rentowność brutto5.09%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€998
Oczekiwany roczny dochód z najmu€11,971

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji77.34 dni
Nowe oferty (do 7 dni)595 (10.95%)
Długo eksponowane (90+ dni)1,931 (35.54%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €288,415 €4,525
Nowe budownictwo €371,688 €5,207
Częściowy remont €251,463 €4,055
Stan oryginalny €266,984 €3,945
W budowie €351,156 €5,204
Projekt deweloperski €320,108 €4,179

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Bratislava?

Obecnie w lokalizacji Bratislava dostępnych jest 5,433 ofert.

Jaka jest średnia cena w Bratislava?

Średnia cena wynosi €305,762. Zakres cen: od €1,000 do €4,100,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Bratislava?

Średnia cena za m2 wynosi €4,592.

Jak długo oferty są aktywne w Bratislava?

Średni czas ekspozycji wynosi 77.34 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 595 ofert.

Jaka jest średnia rentowność brutto w Bratislava?

Średnia roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Bratislava wynosi 5.09%.

Powrót do przeglądu kraju