Ceny nieruchomości - Trnava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert473
Średnia cena€233,663
Cena medianowa€199,900
Cena minimalna€85,000
Cena maksymalna€800,000
Średnia cena za m2€3,527
Medianowa cena za m2€3,274
Średni czas ekspozycji78.57
Medianowy czas ekspozycji51.53

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 87 18.39%
B — umiarkowane 133 28.12%
C — powyżej rynku 125 26.43%
D — znacznie zawyżone 128 27.06%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Trnava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.00%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€958
Oczekiwany roczny dochód z najmu€11,499

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji78.57 dni
Medianowy czas ekspozycji51.53 dni
Nowe oferty (do 7 dni)46 (9.73%)
Długo eksponowane (90+ dni)170 (35.94%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €217,049 €3,575
Nowe budownictwo €288,401 €3,873
Częściowy remont €190,894 €3,144
Stan oryginalny €211,173 €2,696
Projekt deweloperski €201,950 €4,628

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Trnava?

Obecnie w lokalizacji Trnava dostępnych jest 473 ofert.

Jaka jest średnia cena w Trnava?

Średnia cena wynosi €233,663, medianowa — €199,900. Zakres cen: od €85,000 do €800,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Trnava?

Średnia cena za m2 wynosi €3,527, medianowa — €3,274.

Jak długo oferty są aktywne w Trnava?

Średni czas ekspozycji wynosi 78.57 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 46 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Trnava?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Trnava wynosi 5.00%.

Powrót do przeglądu kraju