Ceny nieruchomości - Banská Bystrica

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert435
Średnia cena€217,277
Cena medianowa€189,000
Cena minimalna€84,000
Cena maksymalna€850,647
Średnia cena za m2€3,448
Medianowa cena za m2€3,279
Średni czas ekspozycji74.51
Medianowy czas ekspozycji46.53

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 93 21.38%
B — umiarkowane 111 25.52%
C — powyżej rynku 118 27.13%
D — znacznie zawyżone 113 25.98%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Banská Bystrica brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.57%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€808
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,693

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji74.51 dni
Medianowy czas ekspozycji46.53 dni
Nowe oferty (do 7 dni)50 (11.49%)
Długo eksponowane (90+ dni)143 (32.87%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €201,789 €3,383
Częściowy remont €173,582 €3,025
Nowe budownictwo €290,589 €4,118
Stan oryginalny €178,290 €2,798
W budowie €314,488 €4,585

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Banská Bystrica?

Obecnie w lokalizacji Banská Bystrica dostępnych jest 435 ofert.

Jaka jest średnia cena w Banská Bystrica?

Średnia cena wynosi €217,277, medianowa — €189,000. Zakres cen: od €84,000 do €850,647.

Jaka jest średnia cena za m2 w Banská Bystrica?

Średnia cena za m2 wynosi €3,448, medianowa — €3,279.

Jak długo oferty są aktywne w Banská Bystrica?

Średni czas ekspozycji wynosi 74.51 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 50 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Banská Bystrica?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Banská Bystrica wynosi 4.57%.

Powrót do przeglądu kraju