Ceny nieruchomości - Nitra

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert524
Średnia cena€178,844
Cena medianowa€170,000
Cena minimalna€90,000
Cena maksymalna€459,900
Średnia cena za m2€2,992
Medianowa cena za m2€2,709
Średni czas ekspozycji86.44
Medianowy czas ekspozycji62.63

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 140 26.72%
B — umiarkowane 105 20.04%
C — powyżej rynku 136 25.95%
D — znacznie zawyżone 143 27.29%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Nitra brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.37%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€779
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,345

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji86.44 dni
Medianowy czas ekspozycji62.63 dni
Nowe oferty (do 7 dni)38 (7.25%)
Długo eksponowane (90+ dni)213 (40.65%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €179,025 €2,968
Częściowy remont €166,870 €2,862
Nowe budownictwo €214,812 €3,606
Stan oryginalny €161,092 €2,487
W budowie €173,376 €3,176
Projekt deweloperski €214,344 €3,663

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Nitra?

Obecnie w lokalizacji Nitra dostępnych jest 524 ofert.

Jaka jest średnia cena w Nitra?

Średnia cena wynosi €178,844, medianowa — €170,000. Zakres cen: od €90,000 do €459,900.

Jaka jest średnia cena za m2 w Nitra?

Średnia cena za m2 wynosi €2,992, medianowa — €2,709.

Jak długo oferty są aktywne w Nitra?

Średni czas ekspozycji wynosi 86.44 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 38 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Nitra?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Nitra wynosi 5.37%.

Powrót do przeglądu kraju