Ceny nieruchomości - Martin

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert263
Średnia cena€153,024
Cena medianowa€147,000
Cena minimalna€79,000
Cena maksymalna€312,500
Średnia cena za m2€2,464
Medianowa cena za m2€2,304
Średni czas ekspozycji81.98
Medianowy czas ekspozycji50.57

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 61 23.19%
B — umiarkowane 70 26.62%
C — powyżej rynku 66 25.10%
D — znacznie zawyżone 66 25.10%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Martin brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.49%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€683
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,196

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji81.98 dni
Medianowy czas ekspozycji50.57 dni
Nowe oferty (do 7 dni)20 (7.60%)
Długo eksponowane (90+ dni)92 (34.98%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €137,129 €2,385
Kompletny remont €166,034 €2,522
Nowe budownictwo €180,886 €2,896
Stan oryginalny €133,313 €2,083

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Martin?

Obecnie w lokalizacji Martin dostępnych jest 263 ofert.

Jaka jest średnia cena w Martin?

Średnia cena wynosi €153,024, medianowa — €147,000. Zakres cen: od €79,000 do €312,500.

Jaka jest średnia cena za m2 w Martin?

Średnia cena za m2 wynosi €2,464, medianowa — €2,304.

Jak długo oferty są aktywne w Martin?

Średni czas ekspozycji wynosi 81.98 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 20 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Martin?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Martin wynosi 5.49%.

Powrót do przeglądu kraju