Ceny nieruchomości - Žiar nad Hronom

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert61
Średnia cena€109,743
Cena medianowa€112,999
Cena minimalna€27,500
Cena maksymalna€216,000
Średnia cena za m2€1,788
Medianowa cena za m2€1,781
Średni czas ekspozycji100.97
Medianowy czas ekspozycji107.64

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 13 21.31%
B — umiarkowane 12 19.67%
C — powyżej rynku 17 27.87%
D — znacznie zawyżone 19 31.15%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Žiar nad Hronom brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.93%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€714
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,567

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji100.97 dni
Medianowy czas ekspozycji107.64 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (3.28%)
Długo eksponowane (90+ dni)34 (55.74%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €121,549 €2,045
Częściowy remont €106,504 €1,739
Stan oryginalny €98,657 €1,495

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Žiar nad Hronom?

Obecnie w lokalizacji Žiar nad Hronom dostępnych jest 61 ofert.

Jaka jest średnia cena w Žiar nad Hronom?

Średnia cena wynosi €109,743, medianowa — €112,999. Zakres cen: od €27,500 do €216,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Žiar nad Hronom?

Średnia cena za m2 wynosi €1,788, medianowa — €1,781.

Jak długo oferty są aktywne w Žiar nad Hronom?

Średni czas ekspozycji wynosi 100.97 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Žiar nad Hronom?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Žiar nad Hronom wynosi 6.93%.

Powrót do przeglądu kraju