Ceny nieruchomości - Stupava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert105
Średnia cena€232,643
Cena medianowa€237,000
Cena minimalna€107,000
Cena maksymalna€380,000
Średnia cena za m2€3,326
Medianowa cena za m2€3,265
Średni czas ekspozycji74.14
Medianowy czas ekspozycji32.75

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 11 10.48%
B — umiarkowane 21 20.00%
C — powyżej rynku 30 28.57%
D — znacznie zawyżone 43 40.95%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Stupava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.45%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€873
Oczekiwany roczny dochód z najmu€10,477

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji74.14 dni
Medianowy czas ekspozycji32.75 dni
Nowe oferty (do 7 dni)12 (11.43%)
Długo eksponowane (90+ dni)31 (29.52%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €241,777 €3,446
Kompletny remont €212,658 €3,170
Częściowy remont €215,163 €2,853
Stan oryginalny €226,000 €3,033

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Stupava?

Obecnie w lokalizacji Stupava dostępnych jest 105 ofert.

Jaka jest średnia cena w Stupava?

Średnia cena wynosi €232,643, medianowa — €237,000. Zakres cen: od €107,000 do €380,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Stupava?

Średnia cena za m2 wynosi €3,326, medianowa — €3,265.

Jak długo oferty są aktywne w Stupava?

Średni czas ekspozycji wynosi 74.14 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 12 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Stupava?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Stupava wynosi 4.45%.

Powrót do przeglądu kraju