Ceny nieruchomości - Slovenský Grob

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert29
Średnia cena€215,039
Cena medianowa€257,000
Cena minimalna€155,500
Cena maksymalna€369,000
Średnia cena za m2€3,636
Medianowa cena za m2€4,232
Średni czas ekspozycji129.79
Medianowy czas ekspozycji172.87

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 7 24.14%
B — umiarkowane 4 13.79%
C — powyżej rynku 4 13.79%
D — znacznie zawyżone 14 48.28%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Slovenský Grob brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.10%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€726
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,708

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji129.79 dni
Medianowy czas ekspozycji172.87 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (3.45%)
Długo eksponowane (90+ dni)20 (68.97%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €215,436 €3,640
W budowie €214,228 €4,292
Kompletny remont €237,967 €3,207

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Slovenský Grob?

Obecnie w lokalizacji Slovenský Grob dostępnych jest 29 ofert.

Jaka jest średnia cena w Slovenský Grob?

Średnia cena wynosi €215,039, medianowa — €257,000. Zakres cen: od €155,500 do €369,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Slovenský Grob?

Średnia cena za m2 wynosi €3,636, medianowa — €4,232.

Jak długo oferty są aktywne w Slovenský Grob?

Średni czas ekspozycji wynosi 129.79 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Slovenský Grob?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Slovenský Grob wynosi 4.10%.

Powrót do przeglądu kraju