Ceny nieruchomości - Senec

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert131
Średnia cena€199,407
Cena medianowa€194,990
Cena minimalna€85,000
Cena maksymalna€410,000
Średnia cena za m2€3,232
Medianowa cena za m2€3,091
Średni czas ekspozycji102.33
Medianowy czas ekspozycji94.66

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 41 31.30%
B — umiarkowane 47 35.88%
C — powyżej rynku 30 22.90%
D — znacznie zawyżone 13 9.92%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Senec brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.01%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€845
Oczekiwany roczny dochód z najmu€10,138

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji102.33 dni
Medianowy czas ekspozycji94.66 dni
Nowe oferty (do 7 dni)6 (4.58%)
Długo eksponowane (90+ dni)66 (50.38%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €197,775 €3,501
Kompletny remont €209,828 €3,156
Częściowy remont €195,213 €3,029
W budowie €177,850 €2,239
Stan oryginalny €185,760 €3,324

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Senec?

Obecnie w lokalizacji Senec dostępnych jest 131 ofert.

Jaka jest średnia cena w Senec?

Średnia cena wynosi €199,407, medianowa — €194,990. Zakres cen: od €85,000 do €410,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Senec?

Średnia cena za m2 wynosi €3,232, medianowa — €3,091.

Jak długo oferty są aktywne w Senec?

Średni czas ekspozycji wynosi 102.33 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 6 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Senec?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Senec wynosi 5.01%.

Powrót do przeglądu kraju