Ceny nieruchomości - Rovinka

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert29
Średnia cena€216,071
Cena medianowa€257,000
Cena minimalna€99,900
Cena maksymalna€375,000
Średnia cena za m2€3,748
Medianowa cena za m2€4,240
Średni czas ekspozycji96.58
Medianowy czas ekspozycji77.61

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 10.34%
B — umiarkowane 4 13.79%
C — powyżej rynku 18 62.07%
D — znacznie zawyżone 4 13.79%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Rovinka brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.11%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€890
Oczekiwany roczny dochód z najmu€10,675

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji96.58 dni
Medianowy czas ekspozycji77.61 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (3.45%)
Długo eksponowane (90+ dni)14 (48.28%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €232,023 €3,618
Częściowy remont €175,960 €3,977
Stan oryginalny €213,297 €3,409

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Rovinka?

Obecnie w lokalizacji Rovinka dostępnych jest 29 ofert.

Jaka jest średnia cena w Rovinka?

Średnia cena wynosi €216,071, medianowa — €257,000. Zakres cen: od €99,900 do €375,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Rovinka?

Średnia cena za m2 wynosi €3,748, medianowa — €4,240.

Jak długo oferty są aktywne w Rovinka?

Średni czas ekspozycji wynosi 96.58 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Rovinka?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Rovinka wynosi 4.11%.

Powrót do przeglądu kraju