Ceny nieruchomości - Rimavská Sobota

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert46
Średnia cena€95,039
Cena medianowa€88,000
Cena minimalna€44,900
Cena maksymalna€249,990
Średnia cena za m2€1,448
Medianowa cena za m2€1,400
Średni czas ekspozycji80.45
Medianowy czas ekspozycji65.89

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 6 13.04%
B — umiarkowane 12 26.09%
C — powyżej rynku 12 26.09%
D — znacznie zawyżone 16 34.78%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Rimavská Sobota brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto10.28%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€790
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,485

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji80.45 dni
Medianowy czas ekspozycji65.89 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (2.17%)
Długo eksponowane (90+ dni)19 (41.30%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €94,545 €1,414
Kompletny remont €101,345 €1,485
Stan oryginalny €76,490 €1,355

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Rimavská Sobota?

Obecnie w lokalizacji Rimavská Sobota dostępnych jest 46 ofert.

Jaka jest średnia cena w Rimavská Sobota?

Średnia cena wynosi €95,039, medianowa — €88,000. Zakres cen: od €44,900 do €249,990.

Jaka jest średnia cena za m2 w Rimavská Sobota?

Średnia cena za m2 wynosi €1,448, medianowa — €1,400.

Jak długo oferty są aktywne w Rimavská Sobota?

Średni czas ekspozycji wynosi 80.45 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Rimavská Sobota?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Rimavská Sobota wynosi 10.28%.

Powrót do przeglądu kraju