Ceny nieruchomości - Pezinok

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert99
Średnia cena€223,943
Cena medianowa€194,900
Cena minimalna€99,500
Cena maksymalna€1,111,111
Średnia cena za m2€3,471
Medianowa cena za m2€3,343
Średni czas ekspozycji71.63
Medianowy czas ekspozycji44.43

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 36 36.36%
B — umiarkowane 20 20.20%
C — powyżej rynku 20 20.20%
D — znacznie zawyżone 23 23.23%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Pezinok brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.13%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€808
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,696

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji71.63 dni
Medianowy czas ekspozycji44.43 dni
Nowe oferty (do 7 dni)10 (10.10%)
Długo eksponowane (90+ dni)34 (34.34%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €177,138 €3,281
Kompletny remont €232,988 €3,380
Nowe budownictwo €227,820 €3,634
Stan oryginalny €205,710 €2,855

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Pezinok?

Obecnie w lokalizacji Pezinok dostępnych jest 99 ofert.

Jaka jest średnia cena w Pezinok?

Średnia cena wynosi €223,943, medianowa — €194,900. Zakres cen: od €99,500 do €1,111,111.

Jaka jest średnia cena za m2 w Pezinok?

Średnia cena za m2 wynosi €3,471, medianowa — €3,343.

Jak długo oferty są aktywne w Pezinok?

Średni czas ekspozycji wynosi 71.63 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 10 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Pezinok?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Pezinok wynosi 4.13%.

Powrót do przeglądu kraju