Ceny nieruchomości - Most pri Bratislave

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert26
Średnia cena€202,265
Cena medianowa€257,000
Cena minimalna€119,800
Cena maksymalna€412,888
Średnia cena za m2€3,139
Medianowa cena za m2€4,232
Średni czas ekspozycji114.24
Medianowy czas ekspozycji88.09

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 11 42.31%
B — umiarkowane 7 26.92%
C — powyżej rynku 6 23.08%
D — znacznie zawyżone 2 7.69%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Most pri Bratislave brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.85%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€841
Oczekiwany roczny dochód z najmu€10,094

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji114.24 dni
Medianowy czas ekspozycji88.09 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)13 (50.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €226,099 €3,339
Kompletny remont €183,613 €3,276
Częściowy remont €212,248 €2,922
Stan oryginalny €151,300 €2,333

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Most pri Bratislave?

Obecnie w lokalizacji Most pri Bratislave dostępnych jest 26 ofert.

Jaka jest średnia cena w Most pri Bratislave?

Średnia cena wynosi €202,265, medianowa — €257,000. Zakres cen: od €119,800 do €412,888.

Jaka jest średnia cena za m2 w Most pri Bratislave?

Średnia cena za m2 wynosi €3,139, medianowa — €4,232.

Jak długo oferty są aktywne w Most pri Bratislave?

Średni czas ekspozycji wynosi 114.24 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Most pri Bratislave?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Most pri Bratislave wynosi 4.85%.

Powrót do przeglądu kraju