Ceny nieruchomości - Miloslavov

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert24
Średnia cena€207,883
Cena medianowa€257,000
Cena minimalna€119,000
Cena maksymalna€299,900
Średnia cena za m2€3,611
Medianowa cena za m2€4,240
Średni czas ekspozycji95.22
Medianowy czas ekspozycji75.51

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 7 29.17%
B — umiarkowane 5 20.83%
C — powyżej rynku 7 29.17%
D — znacznie zawyżone 5 20.83%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Miloslavov brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.27%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€801
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,615

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji95.22 dni
Medianowy czas ekspozycji75.51 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (8.33%)
Długo eksponowane (90+ dni)11 (45.83%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €225,031 €4,058
Częściowy remont €173,300 €2,632

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Miloslavov?

Obecnie w lokalizacji Miloslavov dostępnych jest 24 ofert.

Jaka jest średnia cena w Miloslavov?

Średnia cena wynosi €207,883, medianowa — €257,000. Zakres cen: od €119,000 do €299,900.

Jaka jest średnia cena za m2 w Miloslavov?

Średnia cena za m2 wynosi €3,611, medianowa — €4,240.

Jak długo oferty są aktywne w Miloslavov?

Średni czas ekspozycji wynosi 95.22 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Miloslavov?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Miloslavov wynosi 4.27%.

Powrót do przeglądu kraju