Ceny nieruchomości - Michalovce

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert117
Średnia cena€129,767
Cena medianowa€129,000
Cena minimalna€59,900
Cena maksymalna€403,150
Średnia cena za m2€2,190
Medianowa cena za m2€2,167
Średni czas ekspozycji80.82
Medianowy czas ekspozycji64.48

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 16 13.68%
B — umiarkowane 34 29.06%
C — powyżej rynku 35 29.91%
D — znacznie zawyżone 32 27.35%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Michalovce brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.23%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€664
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,966

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji80.82 dni
Medianowy czas ekspozycji64.48 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (3.42%)
Długo eksponowane (90+ dni)49 (41.88%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €143,327 €2,210
Częściowy remont €119,500 €2,222
Stan oryginalny €116,423 €2,006
Nowe budownictwo €159,323 €2,758

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Michalovce?

Obecnie w lokalizacji Michalovce dostępnych jest 117 ofert.

Jaka jest średnia cena w Michalovce?

Średnia cena wynosi €129,767, medianowa — €129,000. Zakres cen: od €59,900 do €403,150.

Jaka jest średnia cena za m2 w Michalovce?

Średnia cena za m2 wynosi €2,190, medianowa — €2,167.

Jak długo oferty są aktywne w Michalovce?

Średni czas ekspozycji wynosi 80.82 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Michalovce?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Michalovce wynosi 6.23%.

Powrót do przeglądu kraju