Ceny nieruchomości - Malacky

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert90
Średnia cena€177,057
Cena medianowa€163,000
Cena minimalna€104,000
Cena maksymalna€465,000
Średnia cena za m2€3,088
Medianowa cena za m2€2,958
Średni czas ekspozycji86.40
Medianowy czas ekspozycji52.33

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 37 41.11%
B — umiarkowane 22 24.44%
C — powyżej rynku 15 16.67%
D — znacznie zawyżone 16 17.78%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Malacky brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.91%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€741
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,896

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji86.40 dni
Medianowy czas ekspozycji52.33 dni
Nowe oferty (do 7 dni)10 (11.11%)
Długo eksponowane (90+ dni)36 (40.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €161,152 €3,183
Częściowy remont €162,420 €2,806
Nowe budownictwo €228,353 €3,358
Stan oryginalny €176,354 €2,729
W budowie €207,057 €3,241

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Malacky?

Obecnie w lokalizacji Malacky dostępnych jest 90 ofert.

Jaka jest średnia cena w Malacky?

Średnia cena wynosi €177,057, medianowa — €163,000. Zakres cen: od €104,000 do €465,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Malacky?

Średnia cena za m2 wynosi €3,088, medianowa — €2,958.

Jak długo oferty są aktywne w Malacky?

Średni czas ekspozycji wynosi 86.40 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 10 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Malacky?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Malacky wynosi 4.91%.

Powrót do przeglądu kraju