Ceny nieruchomości - Ivanka pri Dunaji

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert71
Średnia cena€257,362
Cena medianowa€249,000
Cena minimalna€130,000
Cena maksymalna€342,425
Średnia cena za m2€4,363
Medianowa cena za m2€4,422
Średni czas ekspozycji50.29
Medianowy czas ekspozycji25.85

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 1 1.41%
B — umiarkowane 1 1.41%
C — powyżej rynku 9 12.68%
D — znacznie zawyżone 60 84.51%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Ivanka pri Dunaji brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto3.50%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€789
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,472

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji50.29 dni
Medianowy czas ekspozycji25.85 dni
Nowe oferty (do 7 dni)12 (16.90%)
Długo eksponowane (90+ dni)14 (19.72%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €260,235 €4,433
Kompletny remont €248,315 €4,065

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Ivanka pri Dunaji?

Obecnie w lokalizacji Ivanka pri Dunaji dostępnych jest 71 ofert.

Jaka jest średnia cena w Ivanka pri Dunaji?

Średnia cena wynosi €257,362, medianowa — €249,000. Zakres cen: od €130,000 do €342,425.

Jaka jest średnia cena za m2 w Ivanka pri Dunaji?

Średnia cena za m2 wynosi €4,363, medianowa — €4,422.

Jak długo oferty są aktywne w Ivanka pri Dunaji?

Średni czas ekspozycji wynosi 50.29 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 12 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Ivanka pri Dunaji?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Ivanka pri Dunaji wynosi 3.50%.

Powrót do przeglądu kraju