Ceny nieruchomości - Donovaly

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert76
Średnia cena€223,593
Cena medianowa€202,450
Cena minimalna€94,000
Cena maksymalna€570,000
Średnia cena za m2€3,088
Medianowa cena za m2€3,089
Średni czas ekspozycji94.51
Medianowy czas ekspozycji75.68

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 26 34.21%
B — umiarkowane 20 26.32%
C — powyżej rynku 15 19.74%
D — znacznie zawyżone 15 19.74%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Donovaly brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.86%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€926
Oczekiwany roczny dochód z najmu€11,113

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji94.51 dni
Medianowy czas ekspozycji75.68 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (6.58%)
Długo eksponowane (90+ dni)37 (48.68%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €211,442 €2,943
Nowe budownictwo €263,647 €3,349
Stan oryginalny €184,957 €2,932
Częściowy remont €130,133 €2,638

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Donovaly?

Obecnie w lokalizacji Donovaly dostępnych jest 76 ofert.

Jaka jest średnia cena w Donovaly?

Średnia cena wynosi €223,593, medianowa — €202,450. Zakres cen: od €94,000 do €570,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Donovaly?

Średnia cena za m2 wynosi €3,088, medianowa — €3,089.

Jak długo oferty są aktywne w Donovaly?

Średni czas ekspozycji wynosi 94.51 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Donovaly?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Donovaly wynosi 4.86%.

Powrót do przeglądu kraju