Ceny nieruchomości - Čierny Balog

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert144
Średnia cena€174,832
Cena medianowa€144,995
Cena minimalna€25,900
Cena maksymalna€990,000
Średnia cena za m2€2,765
Medianowa cena za m2€2,239
Średni czas ekspozycji207.70
Medianowy czas ekspozycji199.44

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 28 19.44%
B — umiarkowane 28 19.44%
C — powyżej rynku 46 31.94%
D — znacznie zawyżone 42 29.17%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Čierny Balog brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.65%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€820
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,843

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji207.70 dni
Medianowy czas ekspozycji199.44 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)144 (100.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €156,583 €2,442
Częściowy remont €134,586 €2,344
Nowe budownictwo €238,805 €3,542
Stan oryginalny €123,032 €2,300
Projekt deweloperski €299,936 €4,159

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Čierny Balog?

Obecnie w lokalizacji Čierny Balog dostępnych jest 144 ofert.

Jaka jest średnia cena w Čierny Balog?

Średnia cena wynosi €174,832, medianowa — €144,995. Zakres cen: od €25,900 do €990,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Čierny Balog?

Średnia cena za m2 wynosi €2,765, medianowa — €2,239.

Jak długo oferty są aktywne w Čierny Balog?

Średni czas ekspozycji wynosi 207.70 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Čierny Balog?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Čierny Balog wynosi 6.65%.

Powrót do przeglądu kraju