Ceny nieruchomości - Brezno

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert39
Średnia cena€113,898
Cena medianowa€105,000
Cena minimalna€63,825
Cena maksymalna€228,700
Średnia cena za m2€1,872
Medianowa cena za m2€1,829
Średni czas ekspozycji94.72
Medianowy czas ekspozycji51.31

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 8 20.51%
B — umiarkowane 22 56.41%
C — powyżej rynku 8 20.51%
D — znacznie zawyżone 1 2.56%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Brezno brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto8.13%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€770
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,237

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji94.72 dni
Medianowy czas ekspozycji51.31 dni
Nowe oferty (do 7 dni)3 (7.69%)
Długo eksponowane (90+ dni)16 (41.03%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €106,367 €1,694
Kompletny remont €114,773 €2,099
Nowe budownictwo €166,240 €2,413
Stan oryginalny €86,743 €1,473

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Brezno?

Obecnie w lokalizacji Brezno dostępnych jest 39 ofert.

Jaka jest średnia cena w Brezno?

Średnia cena wynosi €113,898, medianowa — €105,000. Zakres cen: od €63,825 do €228,700.

Jaka jest średnia cena za m2 w Brezno?

Średnia cena za m2 wynosi €1,872, medianowa — €1,829.

Jak długo oferty są aktywne w Brezno?

Średni czas ekspozycji wynosi 94.72 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 3 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Brezno?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Brezno wynosi 8.13%.

Powrót do przeglądu kraju