Ceny nieruchomości - Poprad

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert22
Średnia cena€348,064
Cena medianowa€249,000
Cena minimalna€195,000
Cena maksymalna€770,000
Średnia cena za m2€1,852
Medianowa cena za m2€1,499
Średni czas ekspozycji129.05
Medianowy czas ekspozycji124.92

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 9 40.91%
B — umiarkowane 4 18.18%
C — powyżej rynku 4 18.18%
D — znacznie zawyżone 5 22.73%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Poprad brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.03%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,735
Oczekiwany roczny dochód z najmu€20,817

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji129.05 dni
Medianowy czas ekspozycji124.92 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)17 (77.27%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €342,488 €1,710
Nowe budownictwo €427,791 €2,192
Stan oryginalny €262,667 €1,831

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Poprad?

Obecnie w lokalizacji Poprad dostępnych jest 22 ofert.

Jaka jest średnia cena w Poprad?

Średnia cena wynosi €348,064, medianowa — €249,000. Zakres cen: od €195,000 do €770,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Poprad?

Średnia cena za m2 wynosi €1,852, medianowa — €1,499.

Jak długo oferty są aktywne w Poprad?

Średni czas ekspozycji wynosi 129.05 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Poprad?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Poprad wynosi 6.03%.

Powrót do przeglądu kraju