Ceny nieruchomości - Martin

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert69
Średnia cena€271,198
Cena medianowa€260,000
Cena minimalna€73,500
Cena maksymalna€499,000
Średnia cena za m2€2,054
Medianowa cena za m2€1,600
Średni czas ekspozycji75.92
Medianowy czas ekspozycji46.47

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 15 21.74%
B — umiarkowane 16 23.19%
C — powyżej rynku 13 18.84%
D — znacznie zawyżone 25 36.23%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Martin brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.10%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,385
Oczekiwany roczny dochód z najmu€16,615

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji75.92 dni
Medianowy czas ekspozycji46.47 dni
Nowe oferty (do 7 dni)7 (10.14%)
Długo eksponowane (90+ dni)21 (30.43%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €326,900 €2,917
Stan oryginalny €176,315 €1,300
Częściowy remont €233,480 €1,281
Kompletny remont €340,980 €2,421

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Martin?

Obecnie w lokalizacji Martin dostępnych jest 69 ofert.

Jaka jest średnia cena w Martin?

Średnia cena wynosi €271,198, medianowa — €260,000. Zakres cen: od €73,500 do €499,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Martin?

Średnia cena za m2 wynosi €2,054, medianowa — €1,600.

Jak długo oferty są aktywne w Martin?

Średni czas ekspozycji wynosi 75.92 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 7 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Martin?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Martin wynosi 6.10%.

Powrót do przeglądu kraju