Ceny nieruchomości - Turčianske Teplice

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert20
Średnia cena€293,500
Cena medianowa€269,900
Cena minimalna€23,000
Cena maksymalna€550,000
Średnia cena za m2€1,617
Medianowa cena za m2€1,729
Średni czas ekspozycji43.40
Medianowy czas ekspozycji27.57

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 12 60.00%
B — umiarkowane 4 20.00%
C — powyżej rynku 0 0.00%
D — znacznie zawyżone 4 20.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Turčianske Teplice brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.33%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,528
Oczekiwany roczny dochód z najmu€18,334

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji43.40 dni
Medianowy czas ekspozycji27.57 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)4 (20.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €259,000 €977
Stan oryginalny €342,167 €2,448
Kompletny remont €269,000 €1,076
Częściowy remont €309,333 €2,169

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Turčianske Teplice?

Obecnie w lokalizacji Turčianske Teplice dostępnych jest 20 ofert.

Jaka jest średnia cena w Turčianske Teplice?

Średnia cena wynosi €293,500, medianowa — €269,900. Zakres cen: od €23,000 do €550,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Turčianske Teplice?

Średnia cena za m2 wynosi €1,617, medianowa — €1,729.

Jak długo oferty są aktywne w Turčianske Teplice?

Średni czas ekspozycji wynosi 43.40 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Turčianske Teplice?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Turčianske Teplice wynosi 6.33%.

Powrót do przeglądu kraju