Ceny nieruchomości - Banská Bystrica

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert42
Średnia cena€307,521
Cena medianowa€33,000
Cena minimalna€8,500
Cena maksymalna€1,800,000
Średnia cena za m2€2,020
Medianowa cena za m2€1,436
Średni czas ekspozycji101.90
Medianowy czas ekspozycji74.67

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 15 35.71%
B — umiarkowane 7 16.67%
C — powyżej rynku 10 23.81%
D — znacznie zawyżone 10 23.81%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Banská Bystrica brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.71%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€910
Oczekiwany roczny dochód z najmu€10,925

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji101.90 dni
Medianowy czas ekspozycji74.67 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (2.38%)
Długo eksponowane (90+ dni)17 (40.48%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €66,471 €1,236
Kompletny remont €516,950 €2,247
Częściowy remont €553,690 €2,749
Nowe budownictwo €40,832 €2,220

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Banská Bystrica?

Obecnie w lokalizacji Banská Bystrica dostępnych jest 42 ofert.

Jaka jest średnia cena w Banská Bystrica?

Średnia cena wynosi €307,521, medianowa — €33,000. Zakres cen: od €8,500 do €1,800,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Banská Bystrica?

Średnia cena za m2 wynosi €2,020, medianowa — €1,436.

Jak długo oferty są aktywne w Banská Bystrica?

Średni czas ekspozycji wynosi 101.90 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Banská Bystrica?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Banská Bystrica wynosi 5.71%.

Powrót do przeglądu kraju