Ceny nieruchomości - Bratislava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert517
Średnia cena€221,454
Cena minimalna€10,500
Cena maksymalna€3,499,900
Średnia cena za m2€2,613
Średni czas ekspozycji79.38

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 156 30.17%
B — umiarkowane 110 21.28%
C — powyżej rynku 130 25.15%
D — znacznie zawyżone 121 23.40%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Bratislava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Średnia roczna rentowność brutto5.04%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€641
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,688

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji79.38 dni
Nowe oferty (do 7 dni)42 (8.12%)
Długo eksponowane (90+ dni)196 (37.91%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €175,782 €2,267
Nowe budownictwo €227,459 €2,881
Częściowy remont €148,175 €2,555
Kompletny remont €383,399 €2,939

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Bratislava?

Obecnie w lokalizacji Bratislava dostępnych jest 517 ofert.

Jaka jest średnia cena w Bratislava?

Średnia cena wynosi €221,454. Zakres cen: od €10,500 do €3,499,900.

Jaka jest średnia cena za m2 w Bratislava?

Średnia cena za m2 wynosi €2,613.

Jak długo oferty są aktywne w Bratislava?

Średni czas ekspozycji wynosi 79.38 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 42 ofert.

Jaka jest średnia rentowność brutto w Bratislava?

Średnia roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Bratislava wynosi 5.04%.

Powrót do przeglądu kraju