Ceny nieruchomości - Dunajská Streda

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert21
Średnia cena€200,761
Cena medianowa€140,000
Cena minimalna€16,000
Cena maksymalna€1,600,000
Średnia cena za m2€1,290
Medianowa cena za m2€1,300
Średni czas ekspozycji103.50
Medianowy czas ekspozycji119.84

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 4 19.05%
B — umiarkowane 7 33.33%
C — powyżej rynku 6 28.57%
D — znacznie zawyżone 4 19.05%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Dunajská Streda brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto7.97%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€598
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,175

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji103.50 dni
Medianowy czas ekspozycji119.84 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (4.76%)
Długo eksponowane (90+ dni)12 (57.14%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €232,332 €1,477
Stan oryginalny €19,167 €987
Kompletny remont €398,000 €1,367

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Dunajská Streda?

Obecnie w lokalizacji Dunajská Streda dostępnych jest 21 ofert.

Jaka jest średnia cena w Dunajská Streda?

Średnia cena wynosi €200,761, medianowa — €140,000. Zakres cen: od €16,000 do €1,600,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Dunajská Streda?

Średnia cena za m2 wynosi €1,290, medianowa — €1,300.

Jak długo oferty są aktywne w Dunajská Streda?

Średni czas ekspozycji wynosi 103.50 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Dunajská Streda?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Dunajská Streda wynosi 7.97%.

Powrót do przeglądu kraju