Ceny nieruchomości - Galanta

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert22
Średnia cena€278,105
Cena medianowa€140,000
Cena minimalna€18,000
Cena maksymalna€1,890,000
Średnia cena za m2€1,909
Medianowa cena za m2€1,300
Średni czas ekspozycji78.30
Medianowy czas ekspozycji35.79

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 6 27.27%
B — umiarkowane 9 40.91%
C — powyżej rynku 1 4.55%
D — znacznie zawyżone 6 27.27%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Galanta brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto9.23%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€681
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,167

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji78.30 dni
Medianowy czas ekspozycji35.79 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (9.09%)
Długo eksponowane (90+ dni)9 (40.91%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €207,611 €1,103
Stan oryginalny €35,850 €1,570
Nowe budownictwo €481,000 €1,971

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Galanta?

Obecnie w lokalizacji Galanta dostępnych jest 22 ofert.

Jaka jest średnia cena w Galanta?

Średnia cena wynosi €278,105, medianowa — €140,000. Zakres cen: od €18,000 do €1,890,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Galanta?

Średnia cena za m2 wynosi €1,909, medianowa — €1,300.

Jak długo oferty są aktywne w Galanta?

Średni czas ekspozycji wynosi 78.30 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Galanta?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Galanta wynosi 9.23%.

Powrót do przeglądu kraju