Ceny nieruchomości - Čierny Balog

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert41
Średnia cena€194,863
Cena medianowa€65,000
Cena minimalna€1,000
Cena maksymalna€1,800,000
Średnia cena za m2€2,112
Medianowa cena za m2€1,661
Średni czas ekspozycji202.58
Medianowy czas ekspozycji195.77

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 10 24.39%
B — umiarkowane 9 21.95%
C — powyżej rynku 8 19.51%
D — znacznie zawyżone 14 34.15%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Čierny Balog brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.80%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,327
Oczekiwany roczny dochód z najmu€15,923

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji202.58 dni
Medianowy czas ekspozycji195.77 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)41 (100.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €124,499 €1,201
Nowe budownictwo €339,880 €3,254
Stan oryginalny €56,130 €1,317
Kompletny remont €257,767 €2,715

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Čierny Balog?

Obecnie w lokalizacji Čierny Balog dostępnych jest 41 ofert.

Jaka jest średnia cena w Čierny Balog?

Średnia cena wynosi €194,863, medianowa — €65,000. Zakres cen: od €1,000 do €1,800,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Čierny Balog?

Średnia cena za m2 wynosi €2,112, medianowa — €1,661.

Jak długo oferty są aktywne w Čierny Balog?

Średni czas ekspozycji wynosi 202.58 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Čierny Balog?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Čierny Balog wynosi 6.80%.

Powrót do przeglądu kraju