Ceny nieruchomości - Trnava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert24
Średnia cena€239,250
Cena medianowa€140,000
Cena minimalna€5,500
Cena maksymalna€1,200,000
Średnia cena za m2€2,711
Medianowa cena za m2€1,300
Średni czas ekspozycji116.31
Medianowy czas ekspozycji119.56

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 7 29.17%
B — umiarkowane 3 12.50%
C — powyżej rynku 4 16.67%
D — znacznie zawyżone 10 41.67%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Trnava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto7.31%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,024
Oczekiwany roczny dochód z najmu€12,288

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji116.31 dni
Medianowy czas ekspozycji119.56 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)17 (70.83%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €473,963 €2,393
Nowe budownictwo €23,300 €1,661
Kompletny remont €338,200 €5,746
Stan oryginalny €24,875 €1,478

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Trnava?

Obecnie w lokalizacji Trnava dostępnych jest 24 ofert.

Jaka jest średnia cena w Trnava?

Średnia cena wynosi €239,250, medianowa — €140,000. Zakres cen: od €5,500 do €1,200,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Trnava?

Średnia cena za m2 wynosi €2,711, medianowa — €1,300.

Jak długo oferty są aktywne w Trnava?

Średni czas ekspozycji wynosi 116.31 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Trnava?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Trnava wynosi 7.31%.

Powrót do przeglądu kraju