Ceny nieruchomości - Zlaté Moravce

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert23
Średnia cena€113,261
Cena medianowa€129,500
Cena minimalna€64,000
Cena maksymalna€148,000
Średnia cena za m2€1,955
Medianowa cena za m2€2,164
Średni czas ekspozycji101.40
Medianowy czas ekspozycji107.92

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 6 26.09%
B — umiarkowane 5 21.74%
C — powyżej rynku 4 17.39%
D — znacznie zawyżone 8 34.78%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Zlaté Moravce brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto7.27%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€702
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,424

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji101.40 dni
Medianowy czas ekspozycji107.92 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (8.70%)
Długo eksponowane (90+ dni)12 (52.17%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €102,720 €1,845
Kompletny remont €132,333 €1,893
Stan oryginalny €104,475 €1,852

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Zlaté Moravce?

Obecnie w lokalizacji Zlaté Moravce dostępnych jest 23 ofert.

Jaka jest średnia cena w Zlaté Moravce?

Średnia cena wynosi €113,261, medianowa — €129,500. Zakres cen: od €64,000 do €148,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Zlaté Moravce?

Średnia cena za m2 wynosi €1,955, medianowa — €2,164.

Jak długo oferty są aktywne w Zlaté Moravce?

Średni czas ekspozycji wynosi 101.40 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Zlaté Moravce?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Zlaté Moravce wynosi 7.27%.

Powrót do przeglądu kraju