Ceny nieruchomości - Vysoké Tatry

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert66
Średnia cena€327,042
Cena medianowa€299,789
Cena minimalna€114,000
Cena maksymalna€861,000
Średnia cena za m2€5,594
Medianowa cena za m2€5,136
Średni czas ekspozycji105.87
Medianowy czas ekspozycji96.66

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 8 12.12%
B — umiarkowane 7 10.61%
C — powyżej rynku 8 12.12%
D — znacznie zawyżone 43 65.15%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Vysoké Tatry brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto2.74%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€739
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,867

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji105.87 dni
Medianowy czas ekspozycji96.66 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (7.58%)
Długo eksponowane (90+ dni)36 (54.55%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €393,611 €7,015
Kompletny remont €272,826 €4,683
Stan oryginalny €322,380 €4,339
Częściowy remont €206,543 €3,597

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Vysoké Tatry?

Obecnie w lokalizacji Vysoké Tatry dostępnych jest 66 ofert.

Jaka jest średnia cena w Vysoké Tatry?

Średnia cena wynosi €327,042, medianowa — €299,789. Zakres cen: od €114,000 do €861,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Vysoké Tatry?

Średnia cena za m2 wynosi €5,594, medianowa — €5,136.

Jak długo oferty są aktywne w Vysoké Tatry?

Średni czas ekspozycji wynosi 105.87 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Vysoké Tatry?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Vysoké Tatry wynosi 2.74%.

Powrót do przeglądu kraju