Ceny nieruchomości - Vranov nad Topľou

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert39
Średnia cena€160,459
Cena medianowa€114,400
Cena minimalna€49,999
Cena maksymalna€2,040,000
Średnia cena za m2€1,786
Medianowa cena za m2€1,795
Średni czas ekspozycji87.22
Medianowy czas ekspozycji74.45

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 9 23.08%
B — umiarkowane 9 23.08%
C — powyżej rynku 11 28.21%
D — znacznie zawyżone 10 25.64%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Vranov nad Topľou brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto7.16%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€682
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,181

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji87.22 dni
Medianowy czas ekspozycji74.45 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (5.13%)
Długo eksponowane (90+ dni)18 (46.15%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €220,965 €1,653
Kompletny remont €136,639 €2,127
Stan oryginalny €82,700 €1,338

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Vranov nad Topľou?

Obecnie w lokalizacji Vranov nad Topľou dostępnych jest 39 ofert.

Jaka jest średnia cena w Vranov nad Topľou?

Średnia cena wynosi €160,459, medianowa — €114,400. Zakres cen: od €49,999 do €2,040,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Vranov nad Topľou?

Średnia cena za m2 wynosi €1,786, medianowa — €1,795.

Jak długo oferty są aktywne w Vranov nad Topľou?

Średni czas ekspozycji wynosi 87.22 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Vranov nad Topľou?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Vranov nad Topľou wynosi 7.16%.

Powrót do przeglądu kraju