Ceny nieruchomości - Turčianske Teplice

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert22
Średnia cena€174,236
Cena medianowa€163,000
Cena minimalna€100,000
Cena maksymalna€395,000
Średnia cena za m2€2,558
Medianowa cena za m2€2,760
Średni czas ekspozycji56.40
Medianowy czas ekspozycji16.47

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 10 45.45%
B — umiarkowane 2 9.09%
C — powyżej rynku 7 31.82%
D — znacznie zawyżone 3 13.64%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Turčianske Teplice brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.66%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€755
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,055

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji56.40 dni
Medianowy czas ekspozycji16.47 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)5 (22.73%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €146,077 €2,215
Nowe budownictwo €310,750 €4,630
Częściowy remont €154,900 €1,831

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Turčianske Teplice?

Obecnie w lokalizacji Turčianske Teplice dostępnych jest 22 ofert.

Jaka jest średnia cena w Turčianske Teplice?

Średnia cena wynosi €174,236, medianowa — €163,000. Zakres cen: od €100,000 do €395,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Turčianske Teplice?

Średnia cena za m2 wynosi €2,558, medianowa — €2,760.

Jak długo oferty są aktywne w Turčianske Teplice?

Średni czas ekspozycji wynosi 56.40 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Turčianske Teplice?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Turčianske Teplice wynosi 5.66%.

Powrót do przeglądu kraju