Ceny nieruchomości - Trenčianske Teplice

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert55
Średnia cena€166,633
Cena medianowa€140,000
Cena minimalna€65,000
Cena maksymalna€399,000
Średnia cena za m2€2,422
Medianowa cena za m2€2,324
Średni czas ekspozycji126.47
Medianowy czas ekspozycji143.80

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 30 54.55%
B — umiarkowane 14 25.45%
C — powyżej rynku 7 12.73%
D — znacznie zawyżone 4 7.27%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Trenčianske Teplice brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.05%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€851
Oczekiwany roczny dochód z najmu€10,211

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji126.47 dni
Medianowy czas ekspozycji143.80 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (7.27%)
Długo eksponowane (90+ dni)37 (67.27%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €183,491 €2,524
Kompletny remont €154,033 €2,401
Stan oryginalny €110,780 €2,002
Częściowy remont €131,300 €1,897

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Trenčianske Teplice?

Obecnie w lokalizacji Trenčianske Teplice dostępnych jest 55 ofert.

Jaka jest średnia cena w Trenčianske Teplice?

Średnia cena wynosi €166,633, medianowa — €140,000. Zakres cen: od €65,000 do €399,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Trenčianske Teplice?

Średnia cena za m2 wynosi €2,422, medianowa — €2,324.

Jak długo oferty są aktywne w Trenčianske Teplice?

Średni czas ekspozycji wynosi 126.47 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Trenčianske Teplice?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Trenčianske Teplice wynosi 6.05%.

Powrót do przeglądu kraju