Ceny nieruchomości - Snina

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert26
Średnia cena€80,388
Cena medianowa€159,900
Cena minimalna€18,400
Cena maksymalna€128,000
Średnia cena za m2€1,256
Medianowa cena za m2€2,713
Średni czas ekspozycji99.11
Medianowy czas ekspozycji103.52

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 8 30.77%
B — umiarkowane 5 19.23%
C — powyżej rynku 5 19.23%
D — znacznie zawyżone 8 30.77%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Snina brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto11.61%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€722
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,662

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji99.11 dni
Medianowy czas ekspozycji103.52 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)15 (57.69%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €90,206 €1,468
Stan oryginalny €63,714 €1,002
Częściowy remont €76,238 €1,063

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Snina?

Obecnie w lokalizacji Snina dostępnych jest 26 ofert.

Jaka jest średnia cena w Snina?

Średnia cena wynosi €80,388, medianowa — €159,900. Zakres cen: od €18,400 do €128,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Snina?

Średnia cena za m2 wynosi €1,256, medianowa — €2,713.

Jak długo oferty są aktywne w Snina?

Średni czas ekspozycji wynosi 99.11 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Snina?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Snina wynosi 11.61%.

Powrót do przeglądu kraju