Ceny nieruchomości - Skalica

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert43
Średnia cena€123,934
Cena medianowa€125,000
Cena minimalna€75,000
Cena maksymalna€240,000
Średnia cena za m2€2,077
Medianowa cena za m2€2,020
Średni czas ekspozycji94.91
Medianowy czas ekspozycji81.74

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 7 16.28%
B — umiarkowane 10 23.26%
C — powyżej rynku 12 27.91%
D — znacznie zawyżone 14 32.56%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Skalica brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.62%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€687
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,242

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji94.91 dni
Medianowy czas ekspozycji81.74 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (9.30%)
Długo eksponowane (90+ dni)21 (48.84%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €109,306 €2,192
Kompletny remont €144,231 €2,176
Stan oryginalny €94,925 €1,506
Nowe budownictwo €171,050 €2,454

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Skalica?

Obecnie w lokalizacji Skalica dostępnych jest 43 ofert.

Jaka jest średnia cena w Skalica?

Średnia cena wynosi €123,934, medianowa — €125,000. Zakres cen: od €75,000 do €240,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Skalica?

Średnia cena za m2 wynosi €2,077, medianowa — €2,020.

Jak długo oferty są aktywne w Skalica?

Średni czas ekspozycji wynosi 94.91 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Skalica?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Skalica wynosi 6.62%.

Powrót do przeglądu kraju