Ceny nieruchomości - Senica

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert56
Średnia cena€118,218
Cena medianowa€114,500
Cena minimalna€72,500
Cena maksymalna€199,000
Średnia cena za m2€2,136
Medianowa cena za m2€2,126
Średni czas ekspozycji70.00
Medianowy czas ekspozycji47.57

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 11 19.64%
B — umiarkowane 17 30.36%
C — powyżej rynku 14 25.00%
D — znacznie zawyżone 14 25.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Senica brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.27%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€712
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,547

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji70.00 dni
Medianowy czas ekspozycji47.57 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (7.14%)
Długo eksponowane (90+ dni)16 (28.57%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €117,618 €2,234
Częściowy remont €111,910 €1,903
Stan oryginalny €109,750 €1,952
Nowe budownictwo €128,983 €2,643

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Senica?

Obecnie w lokalizacji Senica dostępnych jest 56 ofert.

Jaka jest średnia cena w Senica?

Średnia cena wynosi €118,218, medianowa — €114,500. Zakres cen: od €72,500 do €199,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Senica?

Średnia cena za m2 wynosi €2,136, medianowa — €2,126.

Jak długo oferty są aktywne w Senica?

Średni czas ekspozycji wynosi 70.00 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Senica?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Senica wynosi 6.27%.

Powrót do przeglądu kraju