Ceny nieruchomości - Prievidza

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert160
Średnia cena€113,026
Cena medianowa€110,000
Cena minimalna€43,500
Cena maksymalna€249,000
Średnia cena za m2€1,799
Medianowa cena za m2€1,730
Średni czas ekspozycji77.37
Medianowy czas ekspozycji46.80

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 8 5.00%
B — umiarkowane 38 23.75%
C — powyżej rynku 59 36.88%
D — znacznie zawyżone 55 34.38%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Prievidza brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.55%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€592
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,103

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji77.37 dni
Medianowy czas ekspozycji46.80 dni
Nowe oferty (do 7 dni)15 (9.38%)
Długo eksponowane (90+ dni)57 (35.63%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €123,820 €1,931
Częściowy remont €105,457 €1,714
Stan oryginalny €98,774 €1,590

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Prievidza?

Obecnie w lokalizacji Prievidza dostępnych jest 160 ofert.

Jaka jest średnia cena w Prievidza?

Średnia cena wynosi €113,026, medianowa — €110,000. Zakres cen: od €43,500 do €249,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Prievidza?

Średnia cena za m2 wynosi €1,799, medianowa — €1,730.

Jak długo oferty są aktywne w Prievidza?

Średni czas ekspozycji wynosi 77.37 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 15 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Prievidza?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Prievidza wynosi 6.55%.

Powrót do przeglądu kraju