Ceny nieruchomości - Poprad

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert213
Średnia cena€185,964
Cena medianowa€164,000
Cena minimalna€82,500
Cena maksymalna€550,000
Średnia cena za m2€3,040
Medianowa cena za m2€2,966
Średni czas ekspozycji93.07
Medianowy czas ekspozycji58.53

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 73 34.27%
B — umiarkowane 65 30.52%
C — powyżej rynku 48 22.54%
D — znacznie zawyżone 27 12.68%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Poprad brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.75%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€747
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,963

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji93.07 dni
Medianowy czas ekspozycji58.53 dni
Nowe oferty (do 7 dni)18 (8.45%)
Długo eksponowane (90+ dni)87 (40.85%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €202,871 €3,307
Częściowy remont €160,572 €2,764
Kompletny remont €185,384 €3,004
Stan oryginalny €166,700 €2,579
W budowie €271,957 €4,163

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Poprad?

Obecnie w lokalizacji Poprad dostępnych jest 213 ofert.

Jaka jest średnia cena w Poprad?

Średnia cena wynosi €185,964, medianowa — €164,000. Zakres cen: od €82,500 do €550,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Poprad?

Średnia cena za m2 wynosi €3,040, medianowa — €2,966.

Jak długo oferty są aktywne w Poprad?

Średni czas ekspozycji wynosi 93.07 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 18 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Poprad?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Poprad wynosi 4.75%.

Powrót do przeglądu kraju