Ceny nieruchomości - Partizánske

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert30
Średnia cena€102,468
Cena medianowa€99,495
Cena minimalna€66,900
Cena maksymalna€139,000
Średnia cena za m2€1,584
Medianowa cena za m2€1,521
Średni czas ekspozycji91.17
Medianowy czas ekspozycji75.34

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 8 26.67%
B — umiarkowane 7 23.33%
C — powyżej rynku 9 30.00%
D — znacznie zawyżone 6 20.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Partizánske brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto7.78%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€654
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,849

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji91.17 dni
Medianowy czas ekspozycji75.34 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (6.67%)
Długo eksponowane (90+ dni)14 (46.67%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €105,455 €1,532
Stan oryginalny €95,642 €1,341
Kompletny remont €105,271 €2,002

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Partizánske?

Obecnie w lokalizacji Partizánske dostępnych jest 30 ofert.

Jaka jest średnia cena w Partizánske?

Średnia cena wynosi €102,468, medianowa — €99,495. Zakres cen: od €66,900 do €139,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Partizánske?

Średnia cena za m2 wynosi €1,584, medianowa — €1,521.

Jak długo oferty są aktywne w Partizánske?

Średni czas ekspozycji wynosi 91.17 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Partizánske?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Partizánske wynosi 7.78%.

Powrót do przeglądu kraju