Ceny nieruchomości - Nová Dubnica

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert43
Średnia cena€131,740
Cena medianowa€117,000
Cena minimalna€53,000
Cena maksymalna€349,900
Średnia cena za m2€2,419
Medianowa cena za m2€2,431
Średni czas ekspozycji106.81
Medianowy czas ekspozycji98.80

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 11 25.58%
B — umiarkowane 7 16.28%
C — powyżej rynku 14 32.56%
D — znacznie zawyżone 11 25.58%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Nová Dubnica brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.55%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€614
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,369

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji106.81 dni
Medianowy czas ekspozycji98.80 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (4.65%)
Długo eksponowane (90+ dni)23 (53.49%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €135,971 €2,405
Nowe budownictwo €145,447 €2,753
Częściowy remont €126,825 €2,045
Stan oryginalny €95,733 €2,124

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Nová Dubnica?

Obecnie w lokalizacji Nová Dubnica dostępnych jest 43 ofert.

Jaka jest średnia cena w Nová Dubnica?

Średnia cena wynosi €131,740, medianowa — €117,000. Zakres cen: od €53,000 do €349,900.

Jaka jest średnia cena za m2 w Nová Dubnica?

Średnia cena za m2 wynosi €2,419, medianowa — €2,431.

Jak długo oferty są aktywne w Nová Dubnica?

Średni czas ekspozycji wynosi 106.81 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Nová Dubnica?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Nová Dubnica wynosi 5.55%.

Powrót do przeglądu kraju