Ceny nieruchomości - Myjava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert24
Średnia cena€102,461
Cena medianowa€135,000
Cena minimalna€57,900
Cena maksymalna€179,000
Średnia cena za m2€1,944
Medianowa cena za m2€2,203
Średni czas ekspozycji82.34
Medianowy czas ekspozycji83.15

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 12.50%
B — umiarkowane 3 12.50%
C — powyżej rynku 7 29.17%
D — znacznie zawyżone 11 45.83%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Myjava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.85%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€577
Oczekiwany roczny dochód z najmu€6,930

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji82.34 dni
Medianowy czas ekspozycji83.15 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (8.33%)
Długo eksponowane (90+ dni)10 (41.67%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €119,083 €2,129
Stan oryginalny €78,029 €1,634
Częściowy remont €91,198 €1,885

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Myjava?

Obecnie w lokalizacji Myjava dostępnych jest 24 ofert.

Jaka jest średnia cena w Myjava?

Średnia cena wynosi €102,461, medianowa — €135,000. Zakres cen: od €57,900 do €179,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Myjava?

Średnia cena za m2 wynosi €1,944, medianowa — €2,203.

Jak długo oferty są aktywne w Myjava?

Średni czas ekspozycji wynosi 82.34 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Myjava?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Myjava wynosi 6.85%.

Powrót do przeglądu kraju