Ceny nieruchomości - Levice

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert197
Średnia cena€116,240
Cena medianowa€119,000
Cena minimalna€55,000
Cena maksymalna€210,000
Średnia cena za m2€1,892
Medianowa cena za m2€1,838
Średni czas ekspozycji65.67
Medianowy czas ekspozycji37.86

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 19 9.64%
B — umiarkowane 57 28.93%
C — powyżej rynku 59 29.95%
D — znacznie zawyżone 62 31.47%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Levice brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.86%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€664
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,968

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji65.67 dni
Medianowy czas ekspozycji37.86 dni
Nowe oferty (do 7 dni)17 (8.63%)
Długo eksponowane (90+ dni)55 (27.92%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €124,036 €1,994
Częściowy remont €109,555 €1,774
Stan oryginalny €96,011 €1,703
Nowe budownictwo €169,667 €2,985

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Levice?

Obecnie w lokalizacji Levice dostępnych jest 197 ofert.

Jaka jest średnia cena w Levice?

Średnia cena wynosi €116,240, medianowa — €119,000. Zakres cen: od €55,000 do €210,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Levice?

Średnia cena za m2 wynosi €1,892, medianowa — €1,838.

Jak długo oferty są aktywne w Levice?

Średni czas ekspozycji wynosi 65.67 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 17 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Levice?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Levice wynosi 6.86%.

Powrót do przeglądu kraju