Ceny nieruchomości - Ilava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert20
Średnia cena€143,077
Cena medianowa€135,000
Cena minimalna€108,000
Cena maksymalna€199,370
Średnia cena za m2€2,434
Medianowa cena za m2€2,203
Średni czas ekspozycji107.09
Medianowy czas ekspozycji49.15

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 15.00%
B — umiarkowane 2 10.00%
C — powyżej rynku 9 45.00%
D — znacznie zawyżone 6 30.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Ilava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.54%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€682
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,182

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji107.09 dni
Medianowy czas ekspozycji49.15 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (10.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)9 (45.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €149,731 €2,632
Kompletny remont €150,760 €2,450
Częściowy remont €127,750 €2,039
Stan oryginalny €132,967 €2,410

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Ilava?

Obecnie w lokalizacji Ilava dostępnych jest 20 ofert.

Jaka jest średnia cena w Ilava?

Średnia cena wynosi €143,077, medianowa — €135,000. Zakres cen: od €108,000 do €199,370.

Jaka jest średnia cena za m2 w Ilava?

Średnia cena za m2 wynosi €2,434, medianowa — €2,203.

Jak długo oferty są aktywne w Ilava?

Średni czas ekspozycji wynosi 107.09 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Ilava?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Ilava wynosi 5.54%.

Powrót do przeglądu kraju