Ceny nieruchomości - Hlohovec

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert78
Średnia cena€155,220
Cena medianowa€155,000
Cena minimalna€92,000
Cena maksymalna€249,000
Średnia cena za m2€2,361
Medianowa cena za m2€2,281
Średni czas ekspozycji59.32
Medianowy czas ekspozycji33.81

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 20 25.64%
B — umiarkowane 23 29.49%
C — powyżej rynku 12 15.38%
D — znacznie zawyżone 23 29.49%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Hlohovec brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.25%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€831
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,974

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji59.32 dni
Medianowy czas ekspozycji33.81 dni
Nowe oferty (do 7 dni)8 (10.26%)
Długo eksponowane (90+ dni)19 (24.36%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €166,417 €2,382
Kompletny remont €153,462 €2,394
Częściowy remont €137,355 €2,150
Projekt deweloperski €160,917 €2,903
Stan oryginalny €109,967 €2,372

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Hlohovec?

Obecnie w lokalizacji Hlohovec dostępnych jest 78 ofert.

Jaka jest średnia cena w Hlohovec?

Średnia cena wynosi €155,220, medianowa — €155,000. Zakres cen: od €92,000 do €249,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Hlohovec?

Średnia cena za m2 wynosi €2,361, medianowa — €2,281.

Jak długo oferty są aktywne w Hlohovec?

Średni czas ekspozycji wynosi 59.32 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 8 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Hlohovec?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Hlohovec wynosi 6.25%.

Powrót do przeglądu kraju