Ceny nieruchomości - Galanta

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert88
Średnia cena€146,206
Cena medianowa€137,400
Cena minimalna€74,000
Cena maksymalna€419,200
Średnia cena za m2€2,400
Medianowa cena za m2€2,196
Średni czas ekspozycji93.77
Medianowy czas ekspozycji84.59

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 18 20.45%
B — umiarkowane 18 20.45%
C — powyżej rynku 24 27.27%
D — znacznie zawyżone 28 31.82%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Galanta brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.97%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€691
Oczekiwany roczny dochód z najmu€8,291

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji93.77 dni
Medianowy czas ekspozycji84.59 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (5.68%)
Długo eksponowane (90+ dni)42 (47.73%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €153,714 €2,722
Częściowy remont €135,996 €2,232
Stan oryginalny €122,233 €1,928
Kompletny remont €160,477 €2,561
Projekt deweloperski €206,083 €2,871

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Galanta?

Obecnie w lokalizacji Galanta dostępnych jest 88 ofert.

Jaka jest średnia cena w Galanta?

Średnia cena wynosi €146,206, medianowa — €137,400. Zakres cen: od €74,000 do €419,200.

Jaka jest średnia cena za m2 w Galanta?

Średnia cena za m2 wynosi €2,400, medianowa — €2,196.

Jak długo oferty są aktywne w Galanta?

Średni czas ekspozycji wynosi 93.77 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Galanta?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Galanta wynosi 5.97%.

Powrót do przeglądu kraju