Ceny nieruchomości - Dvorníky

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert37
Średnia cena€111,117
Cena medianowa€102,200
Cena minimalna€87,000
Cena maksymalna€159,000
Średnia cena za m2€2,298
Medianowa cena za m2€2,292
Średni czas ekspozycji79.58
Medianowy czas ekspozycji38.48

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 8 21.62%
B — umiarkowane 14 37.84%
C — powyżej rynku 12 32.43%
D — znacznie zawyżone 3 8.11%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Dvorníky brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.22%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€585
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,019

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji79.58 dni
Medianowy czas ekspozycji38.48 dni
Nowe oferty (do 7 dni)3 (8.11%)
Długo eksponowane (90+ dni)15 (40.54%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €111,709 €2,297

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Dvorníky?

Obecnie w lokalizacji Dvorníky dostępnych jest 37 ofert.

Jaka jest średnia cena w Dvorníky?

Średnia cena wynosi €111,117, medianowa — €102,200. Zakres cen: od €87,000 do €159,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Dvorníky?

Średnia cena za m2 wynosi €2,298, medianowa — €2,292.

Jak długo oferty są aktywne w Dvorníky?

Średni czas ekspozycji wynosi 79.58 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 3 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Dvorníky?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Dvorníky wynosi 6.22%.

Powrót do przeglądu kraju