Ceny nieruchomości - Dunajská Streda

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert191
Średnia cena€152,954
Cena medianowa€139,990
Cena minimalna€83,000
Cena maksymalna€540,000
Średnia cena za m2€2,230
Medianowa cena za m2€2,172
Średni czas ekspozycji93.30
Medianowy czas ekspozycji86.51

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 48 25.13%
B — umiarkowane 57 29.84%
C — powyżej rynku 61 31.94%
D — znacznie zawyżone 25 13.09%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Dunajská Streda brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.60%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€915
Oczekiwany roczny dochód z najmu€10,979

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji93.30 dni
Medianowy czas ekspozycji86.51 dni
Nowe oferty (do 7 dni)10 (5.24%)
Długo eksponowane (90+ dni)88 (46.07%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €154,851 €2,328
Częściowy remont €138,643 €1,942
Nowe budownictwo €175,377 €2,597
Stan oryginalny €132,885 €1,744
W budowie €164,939 €2,863

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Dunajská Streda?

Obecnie w lokalizacji Dunajská Streda dostępnych jest 191 ofert.

Jaka jest średnia cena w Dunajská Streda?

Średnia cena wynosi €152,954, medianowa — €139,990. Zakres cen: od €83,000 do €540,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Dunajská Streda?

Średnia cena za m2 wynosi €2,230, medianowa — €2,172.

Jak długo oferty są aktywne w Dunajská Streda?

Średni czas ekspozycji wynosi 93.30 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 10 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Dunajská Streda?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Dunajská Streda wynosi 6.60%.

Powrót do przeglądu kraju