Ceny nieruchomości - Dubnica nad Váhom

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert77
Średnia cena€121,154
Cena medianowa€123,900
Cena minimalna€65,500
Cena maksymalna€290,000
Średnia cena za m2€2,355
Medianowa cena za m2€2,353
Średni czas ekspozycji82.28
Medianowy czas ekspozycji63.78

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 22 28.57%
B — umiarkowane 24 31.17%
C — powyżej rynku 20 25.97%
D — znacznie zawyżone 11 14.29%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Dubnica nad Váhom brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.73%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€588
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,054

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji82.28 dni
Medianowy czas ekspozycji63.78 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (5.19%)
Długo eksponowane (90+ dni)28 (36.36%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €106,236 €2,307
Kompletny remont €133,673 €2,344
Stan oryginalny €105,936 €2,264
Nowe budownictwo €164,849 €2,741

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Dubnica nad Váhom?

Obecnie w lokalizacji Dubnica nad Váhom dostępnych jest 77 ofert.

Jaka jest średnia cena w Dubnica nad Váhom?

Średnia cena wynosi €121,154, medianowa — €123,900. Zakres cen: od €65,500 do €290,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Dubnica nad Váhom?

Średnia cena za m2 wynosi €2,355, medianowa — €2,353.

Jak długo oferty są aktywne w Dubnica nad Váhom?

Średni czas ekspozycji wynosi 82.28 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Dubnica nad Váhom?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Dubnica nad Váhom wynosi 5.73%.

Powrót do przeglądu kraju