Ceny nieruchomości - Bardejov

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert25
Średnia cena€146,663
Cena medianowa€159,900
Cena minimalna€75,000
Cena maksymalna€245,000
Średnia cena za m2€2,565
Medianowa cena za m2€2,713
Średni czas ekspozycji62.45
Medianowy czas ekspozycji42.57

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 8 32.00%
B — umiarkowane 4 16.00%
C — powyżej rynku 5 20.00%
D — znacznie zawyżone 8 32.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Bardejov brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.34%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€643
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,718

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji62.45 dni
Medianowy czas ekspozycji42.57 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (20.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)10 (40.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €160,182 €2,922
Częściowy remont €117,398 €2,374
Nowe budownictwo €182,448 €2,751
Stan oryginalny €109,448 €1,804

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Bardejov?

Obecnie w lokalizacji Bardejov dostępnych jest 25 ofert.

Jaka jest średnia cena w Bardejov?

Średnia cena wynosi €146,663, medianowa — €159,900. Zakres cen: od €75,000 do €245,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Bardejov?

Średnia cena za m2 wynosi €2,565, medianowa — €2,713.

Jak długo oferty są aktywne w Bardejov?

Średni czas ekspozycji wynosi 62.45 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Bardejov?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Bardejov wynosi 5.34%.

Powrót do przeglądu kraju